top of page

Usługi oferowane przez nasze biuro tłumaczeń

tłumaczenia w parach językowych EN-PL, PL-EN
korekty tekstów anglojęzycznych

Nauczyciel i uczeń
wizyta lekarza
Koledzy

psychologia, pedagogika, rozwój dziecka, parenting

Jeśli szukasz profesjonalnego tłumacza a jednocześnie pedagoga, któremu nie są obce obszary psychologii i rozwoju dziecka – jesteś w najlepszym miejscu!

Przekona Cię nie tylko moje wykształcenie – przez lata pracowałam z dziećmi a poza tym ciągle żywo interesuję się tematyką rozwoju dziecka oraz psychologią.

Jako Mama mam całe mnóstwo wiedzy praktycznej z tego obszaru, którym ciągle żywo się też interesuję. To mój świat, dlatego mówię też tym językiem – językiem rodziców, dlatego tak łatwo mi do nich dotrzeć w ramach tłumaczeń poradników, czy innych treści z obszaru parentingu.

branża medyczna
i farmaceutyczna

Wraz z dokształcaniem w tym obszarze wzmagał we mnie głód wiedzy medycznej aż ukończyłam stosowne studia, by móc tłumaczyć teksty medyczne. Doskonale wiem, że w ramach badań, dokumentacji medycznej nie ma miejsca na transkreację i półśrodki – tutaj trzeba trzymać się fachowej terminologii, niesamowitej dokładności i wytrwałości w szukaniu specjalistycznych informacji, aby stworzyć profesjonalne tłumaczenie.

politologia

Zdobyłam również cenne doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z dziedziny politologii. Dzięki moim tłumaczeniom nieścisłości świata polityki stają się jasne dla odbiorcy tekstu.

tłumaczenia marketingowe
- transkreacja

Najmniejsze szczegóły robią największą różnicę. 

Zabawa słowem to dla mnie wspaniała odskocznia od medycznego i naukowego języka. Wiem, jak tłumaczyć treści marketingowe tak, aby przemawiały zarówno do odbiorcy, jak i były „lubiane” przez wyszukiwarki internetowe. W połączeniu ze znajomością tematyki, efekt końcowy to po prostu więcej kliknięć, a tym samym większa sprzedaż.

Cenią sobie to moi klienci, jak np. irlandzki sklep internetowy z produktami dla dzieci i rodziców BabyLove.ie.

bottom of page